Суд ЄС скасував санкції 2018 року проти Януковича та його оточення


Суд Європейського союзу скасував санкції проти колишнього президента України Віктора Януковича і його оточення

Про це йдеться в опублікованому рішенні суду. Об этом сообщает new-s.in.ua со ссылкой на СМИ.

Також повідомляється, санкції були зняті з Олександра Януковича, Олександра Клименка, Сергія Арбузова, Віктора Пшонки, Артема Пшонки і Андрія Клюєва.

Дане рішення відноситься до санкцій, продовження яких здійснювалося Радою ЄС протягом 2016-2018 років.

Чинні санкції ЄС щодо 12 колишніх українських високопосадовців та їхнього найближчого оточення були продовжені у березні 2019 року і залишаються чинними.

"Сьогоднішнім рішенням Суд підтримує дії українців, скасовуючи обмежувальні заходи, вжиті проти них за ці періоди", — йдеться у рішенні.

На думку Суду, жодна інформація, що міститься в листах української влади, на підставі яких Рада ЄС приймала своє рішення про застосування обмежувальних заходів, не дозволяє вважати, що Рада у мала у своєму розпорядженні достатню інформацію для перевірки того, що права зазначених осіб були дотримані.

Крім того, Рада була зобов’язана проводити таку перевірку незалежно від будь-яких доказів, представлених українцями, зацікавленими в заморожуванні засобів.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/11/sud_yes_skasuvav_sankciyi_2018_roku_proty_yanukovycha_ta_yogo_otochennya”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя