Чи потрібен медзаклад біля парку Рівного: думки рівнян

Будинок на вулиці Соборній, 1


Ми писали про те, що той, хто хоче збудувати медзаклад, просить міськраду Рівного продати йому землю — 400 кв. метрів. Об этом сообщает media-driver.in.ua со ссылкой на СМИ.


Мешканці Рівного у соцмережі Фейсбук відреагували на це повідомлення так:


Olga Rivne Уже біля 12-ї школи мало бути дитяче кафе, а побудвали "Торнадо" )


Vitalii Opryshko Чого не монастир?


Irina Irusik Вже на Басіку спорткоплекс побудували.


Зінаїда Буткевич Наведіть лад у парку. Є одним з гірших серед західних обласних центрів. Фонтанів нема, квітів нема, доріжки без плитки, лише асфальт це є отстой радянського союзу, дитячі гойдалки ще радянські. А ви все землі продаєте.....


Victor Gru Пробачте, це все ..... Думайте про те, що незабаром необхідно розширювати проїжджу частину Соборної та Кн. Ольги у тому місці.


Світлана Мисковець І по цій ділянці клоунада почнеться. А може залишіть її у спокої! Там тієї території, як кіт наплакав, про які будови можна говорити. Про медзаклад? Приватний? Давайте трохи на околицю киньте око, всеодно доїзжати прийдеться.


Yurko Galay У нас що не будують, то ніяк не виходить. Виходять тільки торгові центри, або "свічки" в центрі міста. А більше нічого будувати не вміють.


Руслана Баришнюк Краще б привели до ладу приміщення лікарні на Драгоманова, а то скоро розсиплеться, а їм все будувати та не закінчити.


Антон Мельников Ці старпери зі своїми бредовими ідеями та будівництвом в центрі вже задовбали.


Denis Volodimirovich А на Макарова що, мало поля чи біля льонокомбінату, чи на Млинівській? Там будуй, а не по дворах новобудови тулити. От на Драгоманова є готове приміщення, частина недобудованої поліклініки, так можна його підготувати під медзаклад, теж центр міста і нікому не заважатиме.


Зінаїда Буткевич Віддайте хай добудовують на Драгоманова ззаду стоїть недобудов скоро впаде, а не забираєте землю в центрі міста для своїх же откатів.У нас реформа медична по Супрунівскі все закривається, знищується а ви, що забули


Gray Cooper Питання до міської влади. Ви хоч чимось, крім дерибану, займатись умієте. І придурку ясно що біля парку хочуть звести житловий будинок з квадратами "задорого".


Roman Tadeev Я проти забудови території парку!


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/kom_medzaklad_238109.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя